Amtat

2-3

Khovd Western
48'

N/A

62'

N/A

FootballG
8'

M. Sasaki

(OG)

47'

N/A

54'

N/A

AmtatOffensivt momentumKhovd Western

Forhåndsvisning

  • Det er uge 9 af 2026 Premier League den 2026-10-19 kl. 06:00 GMT, når Amtat og Khovd Western mødes.
  • Amtat indtager 6-te plads med 6 point, efterfulgt af Khovd Western på 8-te plads med 3 point.
  • Ingen fraværende spillere på hverken Amtat eller Khovd Western.
  • Modstridende udfald: Amtat triumferede 4-2 over Ulaangom City, mens Khovd Western gik ned 0-8 mod Ulaanbaatar.
  • Ingen af holdene flyver - Amtat 1-0-4 og Khovd Western 0-0-5 over de sidste 5 kampe.
  • Ifølge vores data er der ingen registreret tidligere opgør mellem Amtat og Khovd Western.
  • En tæt kamp er forventet: vores model tipper en 2-2 uafgjort, hvilket afspejler Amtats 1-0-1 hjemmeform og Khovd Westerns 0-0-3 udeform.

Loading chart…

Loading chart…

Loading chart…

Forudsigelser

Oversigt

Kamp Info

19/10/2026 05:00

N/A

N/A

Premier League

Holddragter

Amtat
Khovd Western

Begivenheder

8'0 - 1

HT 0 - 1

47'0 - 2
FootballG

N/A

48'

N/A

FootballG
1 - 2
54'1 - 3
FootballG

N/A

62'

N/A

FootballG
2 - 3

H2H

Stillinger

Amtat møder Khovd Western den 19/10/2026 05:00 GMT på i Mongolia Premier League. Du kan se kampinformationen, opstillinger, live score, resultat, målscorere, kort, udskiftninger, stillinger, nylig form, spillerbedømmelser, odds, skader, tv-kanaler, vores brugeres mest forudsagte score og Amtat v Khovd Western H2H statistikker!