Ciervos

0-5

Halcones Negros
FootballG
5'

N/A

16'

N/A

42'

N/A

46'

N/A

70'

N/A

CiervosOffensivt momentumHalcones Negros

Forhåndsvisning

  • Ciervos vs. Halcones Negros i uge 6 af 2026-2027 Liga Premier Serie A starter kl. 22:30 GMT den 2026-10-03.
  • Efter 5 runder ligger Ciervos 9-te med 2 point, og Halcones Negros er 4-te med 7 point.
  • Hverken Ciervos eller Halcones Negros mangler spillere.
  • Ciervos kunne kun spille 0-0 uafgjort med Real Refineros, men Halcones Negros kvitterede med en 7-0-sejr over Calor de San Pedro.
  • Dårlig form på begge sider: Ciervos er 0-1-4 og Halcones Negros er 2-1-2 i de seneste 5 kampe.
  • Der findes ingen historisk direkte opgør mellem Ciervos og Halcones Negros i vores arkiver.
  • Vores algoritme foretrækker faktisk en udebanesejr: Halcones Negros til at vinde 2-0, trods Ciervoss 0-0-2 hjemmeform - Halcones Negross stærke 0-0-2 udeform med 3.33 mål/kamp gør udslaget.

Loading chart…

Loading chart…

Loading chart…

Forudsigelser

Oversigt

Kamp Info

03/10/2026 21:30

N/A

N/A

Liga Premier Serie A

Holddragter

Ciervos
Halcones Negros

Begivenheder

5'0 - 1
FootballG

N/A

16'0 - 2
FootballG

N/A

42'0 - 3
FootballG

N/A

HT 0 - 3

46'0 - 4
FootballG

N/A

70'0 - 5
FootballG

N/A

H2H

Stillinger

Ciervos møder Halcones Negros den 3/10/2026 21:30 GMT på i Mexico Liga Premier Serie A. Du kan se kampinformationen, opstillinger, live score, resultat, målscorere, kort, udskiftninger, stillinger, nylig form, spillerbedømmelser, odds, skader, tv-kanaler, vores brugeres mest forudsagte score og Ciervos v Halcones Negros H2H statistikker!